Prosko Online Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prosko Online Forum

|| Prosko Online Network || Online Private Games || İp: Prosko.malware-site.www

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyuna Girmiyor

2 posters
YazarMesaj
sunec12345

Oyuna Girmiyor Empty
MesajKonu: Oyuna Girmiyor   Oyuna Girmiyor Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 4:46 am

Merhaba Ben Prosko oyuncusuyum proskoda güncelleme res vb.. oldugu zaman başka serverda oynamak istiyorum fakat girdigim servere tiklayinca coonectleyince Dc veriyor yada ıd şifre yaziyorum 10060 veriyor Yardim...! Crying or Very sad Birde En son çarlar silindi ve artik bende girmiyor Invalid Password diyor nereden üyelik alabilriim yaridm lütfen Sad(
Sexy__JoJuQ

Oyuna Girmiyor Empty
MesajKonu: meraba arkadasım bende prosko oyunsuyum   Oyuna Girmiyor Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 11:34 pm

Ben De4thAngeL bundan 3 db oncekı char ım artık db degısmesınden cok sıkıldım ve gırmıyorum oyuna neden mı ıkı tane aptal gelıyor GM char ıle oyun hacked bılmem ne yazıyor sonra savas acıyor savasın ortasında server bırdaha acılmamak uzere kapatıyorumm fln fln dıyorlar ıyı dedık admın e soyledık oyle bısey olamaz mısda neymıs tmm kardes dedım ne zaman acılır adam db degısıyorum dedı bana Very Happy bende :S bu 9 .cu db dedım Very Happy sonra server ı actı gırdık derken charlar dc oldu ve serverkapandı bırdahada acılmadı bu oyunla neden ılgılenmıyorlar bılıyormusunuz sunucu ve sıte bunların oldugu ıcın ılgı gostermıyorlar oyuna nede olsa Beleş ya server neden kımse ılgılensın kı ya bız emek verıyoruz zamanımızı sızın kıcı kırık oyununuza ayırıyoruz ama kımse tınlamıyor...!!! Ama yıne acılırsa ve teklıf gelırse server hakkında benım arkadaslarımdan benım tek dıyecegım sey O SERVER E KIMSE GIRMICEK butun emeklerımızı calıyorlar dıcem..!!! Bana neden boyle bısey dedın dıye soracak olursanız arkadaslar ben 70 lvl de yenı bır db geldı ıtem ve lvl kasmak zordu o zaman ugrastım sabahın 8 ınde kalkıyordum snake Quen kesmek ıcın neymıs efendım 5 sq ye ıron neck mıs ulan topladımda ne oldu en cok onlıne olan benım serverde en fazla boss kesen benım priest olamama ragmen ama yıne ADMIN hatası yuzunden char ımı oyunun verıtabanından sıldıler gm olan masterofhumans benı maradona ceker ozur dıledı yenı char ac utun herseyını verıcem dedı verdı ona bısı demıyorum serverde en fazla onlıne olan ben ıken 3-5 onun bunun cocugu gelıyor wh sı mh mıdır nedır kuruyor bızı kesıyorlar sonra ss alıyorum gm ye sıkayet edıyorum gm benı uyarıyor sen ısımı bana ogretme dıye neden dedım adam wh elımde ss var sana attım dedım eger bıdaha konusursan sana 1 ay mute atarım dedı Very Happy sonra NOTICE den yazı gecırdı yok efendım neymıs adamda eskı cz patch ı varmıs bırakın olm bu ayakları ınsan evladıysanız form larda uyardınız anında banned atarsınız ama artık bıttı arkadasım sende ıster gır bunların server ıne ıster gırme ama bana dersen kı gıreyımmı kardes
sana tavsıyem GIRME VE ARKADASIN VARSA ONLARADA SOYLE OLURDA BU SERVER I TAVSIYE EDERLER SAKIN GIRMESINLER GM BASTA OLMAK UZERE ADMIN BILE AFERERDIN SEYINE BILE TAKMIYOR HADI IYI GECELER Mad Mad Mad Mad

Oyuna Girmiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyuna Neden Girmiyor?